top of page

Předporodní balíčky

Budu Vaší podporou během těhotentství a pomůžu Vám s přípravou k porodu. Můžu Vám poskytnout informace ohledně vyšetření v těhotenství, mohu Vás na ně i doprovodit, poradit Vám s výběrem porodnice, pomůžu vypracovat porodní přání, poskytnu Vám informace ohledně porodu a zásahů do něj. Opečuju Vás rebozem a po celou dobu Vás budu podporovat i po telefonu.

Bronzový

Zahrnuje 3 schůzky během Vašeho těhotenství, jejichž obsah bude záležet na naší domluvě. Můžu Vám pomoci s porodním přáním nebo Vám třeba poskytnout rebozo opečování. Budu Vám naslouchat, poskytovat informace a podporovat Vaše rozhodnutí. V ceně je také půjčení knížek s porodní tematikou, půjčení šátku rebozo na celou dobu těhotenství a podpora přes Whatsapp, SMS nebo Messenger. 


3 200,-

Stříbrný

Zahrnuje to samé co Bronzový balíček, k tomu navíc zapůjčení vaginální napářky i s bylinkama a šicí bylinky.


4 200,-

Zlatý

Zahrnuje 5 schůzek během Vašeho těhotenství, jejichž obsah bude záležet na naší domluvě. Můžu Vám pomoci s přípravou k porodu, vypracováním porodního přání nebo Vám třeba poskytnout rebozo opečování. ascx Budu Vám naslouchat, poskytovat informace a podporovat Vaše rozhodnutí. V ceně je také půjčení knížek s porodní tematikou, půjčení šátku rebozo na celou dobu těhotenství a podpora přes Whatsapp, SMS nebo Messenger. Půjčím Vám také vaginální napářku i s bylinkama a dostanete šicí bylinky.


5 600,-
Veškeré ostatní služby jsou u balíčků za zvýhodněnou cenu.

Doprava do 10km z Líbeznic zdarma, od 10km si účtuji 10,-/km.

Předporodní balíčky: Služby
bottom of page