top of page

Porodní balíček

Budu Vám oporou během celého Vašeho těhotenství, u porodu i po něm. Poskytnu Vám informace, podpořím Vaše rozhodnutí, pomůžu s přípravou k porodu a na šestinedělí. Doprovázím k porodům pouze v domácím prostředí nebo v Rakovníku.

Během předporodních schůzek se navzájem lépe poznáme, budeme probírat otázky kolem těhotenství, porodu i šestinedělí. Pracuji s rebozo šátkem, který Vám půjčím pro podporu Vašeho bříška, můžu Vám poskytnout rebozo opečování a/nebo tradiční opečování dotekem, které zharmonizuje Vaše tělo i mysl, a ke konci těhotenství nám rebozo šátek pomůže připravit Vaše tělo k porodu. Můžu Vám namíchat různé bylinné čaje, a ke konci těhotenství Vám půjčit stoličku na ženskou bylinnou napářku, ke které Vám poskytnu bylinky, které připraví Vaše porodní cesty na porod a poskytnou příjemný relax.

U porodu pracuji také s rebozo šátkem, který pomáhá lépe zvládat bolesti a dokáže udělat miminku prostor, který potřebuje pro ideální rotaci. Dále používám aromaterapií, která umí uvolnit, podpořit a uklidnit. Pomůžu Vám v komunikaci s personálem porodnice a budu podporou také pro Vašeho partnera. 

Po porodu tu mohu být dále pro Vás se službami z Poporodních balíčků.

 

Mám rozsáhlou síť kontaktů, které Vám mohu poskytnout při případné specifické potřebě - komunitní porodní asistentky, laktační poradkyně, fyzioterapeuti, průvodkyně ženskými rituály, terapeuti atd. 

Porodní balíček obsahuje:

- 3 předporodní schůzky

- zapůjčení rebozo šátku

- zapůjčení knížek

- podporu a péči u porodu pro Vás i Vašeho partnera

- pohotovost 2 týdny před předpokládaným termínem porodu (38+0) a 2 týdny po něm

- 1-2 poporodní návštěvy

- konzultace v průběhu celého těhotenství přes messenger, whatsapp, SMS apod.

- všechny ostatní služby za zvýhodněnou cenu

​​

12 000,-​

Doprava do 10km z Líbeznic zdarma, od 10km si účtuji 10,-/km (zahrnuje cestu na schůzky i na místo porodu).

bottom of page