top of page

Rituál zavinování

Tento rituál vychází z tradic latinskoamerických porodních asistentek a pomáhá ženám po porodu uzavřít své tělo fyzicky, psychicky, duchovně i energeticky a načerpat energii a sílu. 


Žena při porodu otevírá nejen své tělo a kosti, ale také svou duchovní bránu, jde miminku naproti. Během porodu se tedy pohybuje na hranici mezi dvěma světy. Během šestinedělí je potom důležité, aby žena odpočívala a nepouštěla k sobě žádné negativní emoce. 40.den po porodu je dobré bránu zase uzavřít, aby žena i dítě mohly žít plně v tomto světě. 


Zavinování lze však provést i dlouhou dobu po porodu, roky i desítky let, pokud je třeba. Vhodné je tehdy, vrací-li se k porodu žena často ve vzpomínkách, pokud na porod nevzpomíná dobře, pokud potřebuje něco uzavřít. 


Zavinovat se také nemusí jen porod. Zavinovat lze cokoli, co je třeba ukončit, uzavřít. Potrat, ukončení vztahu, smrt blízkého, apod.


Rituál lze ale také pojmout jako oslavu porodu nebo jako čas pro sebe, který si po porodu zasloužíme. 


Rituál začíná příběhem a sdílením toho, co chce žena uzavřít. Pak už záleží na naší domluvě co do rituálu zařadíme. Může to být bylinná koupel, rebozo masáž nebo třeba bylinná napářka. Poté Vás za doprovodu relaxační hudby (nebo ticha - vše je na domluvě) několika rebozo šátky uzavřu a nechám Vás ponořit se sama do sebe. Po odemknutí pomyslných zámků přichází pocit uvolnění a návratu síly. 


Tento rituál je čas pouze pro Vás, je tedy dobré miminko na pár hodin svěřit do péče blízkým, a užít si relaxaci naplno. 4 - 6 hodin                5000,-

Doprava do 10km z Líbeznic zdarma, od 10km si účtuji 10,-/km.

Rituál zavinování: Service
bottom of page